"Tiszán innen Dunán túl" 2015. PDF Nyomtatás E-mail
2015. március 26. csütörtök, 12:02

A „Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny megyei fordulóján sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói.

Szóló kategóriában:

Süle Vanda 4.c arany

Szakály Vanda Mirabella 8.b arany

Énekegyüttes kategóriában:

a Zalai csicsergők: Nébli  Veronika – Szakály Vanda Mirabella 8.b arany

a 3-4. osztályos kisegyüttes: Bangó Luca 3.c,  Czendrei Blanka 3.a,  Fébert Zita 3.b, Harmadás Anna 4.c, Laska Dorina 3.a, Süle Vanda 4.c, Kaszás Beáta 4.b, Vincze Bíborka 3.a arany minősítésben részesült.

Ezüst minősítést ért el: a Harmadás Anna  4.c, Kaszás Beáta 4.c, Süle Vanda 4.c kisegyüttes.

Felkészítő tanár:

Sümeginé Gájer Ildikó

Péterné Bán Rózsa

 
Anyanyelvi hét PDF Nyomtatás E-mail
2015. március 26. csütörtök, 08:51

Anyanyelvi hét eredményei

 

A 2015. március 19-én került sor az anyanyelvi hét eredményhírdetésére. Az alsós gyerekek (2. osztálytól a 4. osztályig), versenyeztek, hogy ki tud szépen és helyesen írni, ki tud szépen hangsúlyozva, hiba nélkül olvasni.

Íme az eredmények:

 

Helyesíró verseny:

2. évfolyam:

I.

Goldfinger Blanka

2.a

II.

Nagy Bence

2.c

III.

Vitkovics Vanda

2.a

 

3. évfolyam:

I.

Petrényi Marcell

3.c

II.

Somlai Luca

3.c

II.

Pigler Szofi

3.c

III.

Rózsa rebeka

3.c

 

4. évfolyam:

I.

Horváth Kornélia

4.a

II.

Miszori Laura

4.a

III.

Simon Levente

4.a

III.

Vizsy Szonja

4.a

III.

Fekécs Bálint

4.a

III.

Nagy Janka

4.a

III.

Röszler Dóra

4.a

III.

Szakonyi Franciska

4.a

III.

Soós Bettina

4.c

III.

Csuti Kornél

4.c

 

Szépíró verseny:

2. évfolyam:

I.

Hermán Krisztina

2.a

II.

Vitkovics Vanda

2.a

III.

Goldfinger Blanka

2.a

 

3. évfolyam:

I.

Ebedli Zsófia

3.a

II.

Kálmán Bálint

3.a

III.

Ritecz Panna

3.c

III.

Kiss Míra

3.c

 

4. évfolyam:

I.

Horváth Kornélia

4.a

II.

Hári Fruzsina

4.b

III.

Süle Vanda

4.c

 

Szépolvasó verseny:

2. évfolyam:

I.

Vitkovics Vanda

2.a

II.

Pilise Laura

2.b

III.

Molnár Barnabás

2.d

III.

Petkov-Petrov Lara

2.c

 

3. évfolyam:

I.

Rózsa rebeka

3.c

II.

Horváth Beatrix

3.b

III.

Tóth Barnabás

3.c

III.

Panulin Ádám

3.a

 

4. évfolyam:

I.

Simon Levente

4.a

II.

Röszler Dóra

4.a

III.

Balázs Ramóna

4.c

 
Beíratás időpontjai PDF Nyomtatás E-mail
2015. március 18. szerda, 10:36

A beiratkozás ideje iskolánkban:

  • 2015. április 16. (csütörtök) 8.00-19.00 óra között
  • 2015. április 17. (péntek) 8.00-18.00 óra között


A beíratáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

  • a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás
    • óvodai szakvélemény,
    • nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény,
    • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.
  • nyilatkozat életvitelszerű lakcímről
  • nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására
  • tartózkodási hely (állandó bejelentett lakcím hiányában)
  • a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgár esetén:
    • regisztrációs igazolás (határozatlan ideig érvényes), vagy
    • tartózkodási kártya (maximum 5 éves érvényességi idővel), vagy
    • állandó tartózkodási kártya (10 éves érvényességi idővel, amelyet a BÁH tízévente a feltételek vizsgálata nélkül megújít; EGT-állampolgárok részére határozatlan ideig érvényes).

A tanköteles korba lepő gyerekek, ha tankötelezettségüket külföldön teljesítik az illetékes járási hivatalnak kötelesek bejelenti.