FÖLD NAPJA PDF Nyomtatás E-mail
2013. április 23. kedd, 12:35

A Föld napjáról emlékezünk április 22-én.

Hétfőn az iskola udvarán virágot ültettünk, az alsótagozatosok szemetet szedtek, az elsősök "rókavadászaton" vettek részt.

Környezetórákon beszélgettünk a környezetvédelem fontosságáról.

 

Az eseményről készült fényképek galériánkban megtekinthetők.

 
BENDEGÚZ NYELVÉSZ VERSENY PDF Nyomtatás E-mail
2013. április 15. hétfő, 10:58

NYELVÉSZ – BENDEGÚZ MEGYEI FORDULÓ

ISKOLAI EREDMÉNYEK

1-8. helyezés


Eredményeink:

1. évfolyam: Rózsa Rebeka         1. c         5. hely

Petrényi Marcell.                         1. c         6. hely

Pigler Szofi Anna                         1.c          8. hely

felkészítő: Mátainé Varga Ágota

3. évfolyam: Foki Hanna             3.a          5. hely

felkészítő: Pál Mónika

4. évfolyam: Györgyfalvai Fanni  4.b          8. hely

Kránicz Fanni                             4. b         8. hely

felkészítő: Némethné Sejber Ildikó

7. évfolyam: Kintli Emese              7.b         8.hely

felkészítő: Péterné Bán Rózsa

8. évfolyam: Hegyi Virág              8.b         1. hely

felkészítő: Péterné Bán Rózsa

 

Nátrán Péter a József Attila szavalóverseny megyei döntőjén 2. helyezést ért el.

 
Anyanyelvi hét eredményei PDF Nyomtatás E-mail
2013. április 08. hétfő, 11:17

Anyanyelvi hét eredményei:

Szépíró verseny:

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Sekk Vivien

2.a

Harczné B. Rozália

II.

Hári Fruzsina

2.b

Horváthné Cs. Erzsébet

III.

Süle Vanda

2.c

Kernyáné Németh Éva

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Ferencz Eszter

3.b

Beckné P. Katalin

II.

Frankovics Kornélia

3.b

Beckné P. Katalin

III.

Zavilla Endre

3.c

Kóródi Éva

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Kókai Ábel

4.a

Bödörné Sz. Csilla

II.

Györgyfalvai Fanni

4.b

Némethné S. Ildikó

III.

Horváth Alexandra

4.c

Róthné B. Erzsébet

 

Helyesíró verseny:

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Röszler Dóra

2.a

Harczné B. Rozália

II.

Fekécs Bálint

2.a

Harczné B. Rozália

III.

Varga Dávid

2.c

Kernyáné Németh Éva

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Munkácsi Lili

3.c

Kóródi Éva

II.

Haszilló sára

3.a

Pál Mónika

III.

Frankovics Kornélia

3.b

Beckné P. Katalin

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Molnár Fanni

4.a

Bödörné Sz. Csilla

II.

Simon Laura

4.a

Bödörné Sz. Csilla

II.

Vitkovics Patrik

4.a

Bödörné Sz. Csilla

II.

Düh Gergő

4.c

Róthné B. Erzsébet

III.

Horváth Alexandra

4.c

Róthné B. Erzsébet

III.

Szokoly Máté

4.c

Róthné B. Erzsébet

III.

Simon Marcián

4.c

Róthné B. Erzsébet

 

Szépolvasó verseny:

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Simon Levente

2.a

Harczné B. Rozália

II.

Balázs Ramóna

2.c

Kernyáné Németh Éva

III.

Röszler Dóra

2.a

Harczné B. Rozália

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Babos Bálint

3.b

Beckné P. Katalin

II.

Török Tamás

3.a

Pál Mónika

III.

Haszilló Sára

3.a

Pál Mónika

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

I.

Oroszlán Milán

4.a

Bödörné Sz. Csilla

II.

Goldfinger Adél

4.a

Bödörné Sz. Csilla

III.

Gódor Adrián

4.a

Róthné B. Erzsébet

 

 

 
Siker a szavalóversenyen! PDF Nyomtatás E-mail
2013. március 27. szerda, 12:44

2013. március 22-én a József Attila Tagkönyvtárban került sor a névadó tiszteletére rendezett hagyományos városi szavalóversenyre, melyen iskolánk diákjai kiemelkedő teljesítményt nyújtottak:

5-6. osztályosok közül

1. helyezett: Nátrán Péter 5.a oszt. – felkészítője: Péterné Bán Rózsa

3. helyezett: Nyiri Fanni 6.b oszt. – felkészítője: Drávecz Csabáné

7-8. osztályosok közül 2. helyezett: Andics Mátyás 8.b oszt. – felkészítője: Péterné Bán Rózsa

 

Iskolánk ezzel a csapatteljesítménnyel harmadik alkalommal nyerte el a JÓZSEF ATTILA VÁNDORKUPÁT, melyet így végleg a magunkénak tudhatunk.