Sulileső ovis szombat PDF Nyomtatás E-mail
2020. február 10. hétfő, 12:57

Hatalmas sikerrel zajlott iskolánkban ma délelőtt a beiskolázáshoz kapcsolódó "Sulileső ovis szombat". Célunk, hogy a leendő kis elsősök és szüleik megismerkedjenek az iskolával, a tanítókkal s természetesen egymással, ezzel is segítve a gyerkőcöknek az óvoda-iskola átmenetet.

A bemutatkozó műsor után kollégáink a gyermekek számára szabadidős programot biztosítottak, a szülők pedig kötetlen beszélgetés keretében megismerkedhettek tanítóinkkal, tanárainkkal.

A rendkívül nagy számú érdeklődés számunkra is meglepetés volt, amit közös eredményként könyvelünk el, s ezúton is köszönetet szeretnénk mondani a műsorban részt vevő diákjainknak, felkészítőiknek, s nevelőtestületünk tagjainak, akik idejüket és energiájukat nem kímélve segédkeztek a zökkenőmentes lebonyolításban.

Módosítás dátuma: 2020. február 10. hétfő, 13:23
Írta: Beck Károly   
 

Amennyiben szeretne hozzászólni, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!