Kísérőlevél eljárásrendhez PDF Nyomtatás E-mail
2020. szeptember 15. kedd, 07:40

Tisztelt Szülők!

Az Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről (2. verzió) alapján, a további járványügyi szabályokat, elveket, utasításokat követve, valamint az elmúlt időszak helyi tapasztalatait figyelembe véve iskolánk szeptember 16-tól új eljárásrendet vezet be.

A dokumentumban meghatározott előírásokat ugyanúgy kell tekinteni, mint az összes többi iskolai szabályzatban foglaltakat. Kérem együttműködésüket a szabályok betartásában / betartatásában.

Kedves Szülők!

Az eljárásrendben foglaltak mindannyiunk egészségének megóvása érdekében születtek, ezért az intézmény területén mindenkitől tisztelettel kérem annak maradéktalan betartását. A szabályokat követve nagyban csökkenthetjük a járvány kialakulásának esélyét, ezáltal elkerülhetjük az esetleges további, iskolánkra vonatkozó hatósági korlátozó intézkedéseket.

Úgy gondolom, mindannyiunk közös érdeke az iskola működése.

 

Együttműködésüket, megértésüket előre is köszönve, egészséges, sikeres tanévet kívánok!

Kelt: Zalaegerszeg, 2020. szeptember 15.

 

Pacsa András
intézményvezető

Csatolmányok:
FájlLeírásFájl mérete
Fájl(ELJARASREND.pdf) letöltéseELJARASREND.pdf 693 Kb
Módosítás dátuma: 2020. szeptember 15. kedd, 07:45
Írta: Beck Károly   
 

Amennyiben szeretne hozzászólni, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!