Versenyeredmények a 2018-2019-es tanévben PDF Nyomtatás E-mail
2019. szeptember 17. kedd, 08:41

Versenyeredmények a 2018-2019-es tanévben

 

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő pedagógus

Vajda József népdaléneklési verseny

megyei

1.

Süle Vivien

3.b

Sümeginé Gájer Ildikó

Vajda József népdaléneklési verseny

megyei

2.

Berta Benedek

3.b

Sümeginé Gájer Ildikó

Városi versmondó verseny

városi

3.

Farkas Attila

1.a

Pál Mónika

Városi versmondó verseny

városi

1.

Horváth Luca

4.b

Kernyáné Németh Éva

Városi matematika verseny

városi

1.

Salamon Krisztián

2.b

László Mária

Megyei matematika verseny

megyei

6.

Horváth Lili Jázmin

3.c

Horváth Judit

Megyei matematika verseny

megyei

5.

Csertán Levente

3.c

Horváth Judit

Regionális matematikai verseny

megyei

2.

Herczeg Alex

6.d

Csapó Zoltánné

Regionális matematikai verseny

megyei

3.

Hermán Krisztina

 

Csapó Zoltánné

Petőfi városi szavalóverseny

városi

2.

Véber Dominik

3.c

Orbán Dóra

Petőfi városi szavalóverseny

városi

2.

Horváth Luca

4.b

Kernyánné Németh Éva

Zrínyi matematika verseny

megyei

8.

Véber Dominik

3.c

Horváth Judit

Zrínyi matematika verseny

megyei

8.

Papp Laura

2.a

Borbély Andrea

Zrínyi matematika verseny

megyei

4.

Papp Péter

3.a

Németh Violetta

Zrínyi matematika verseny

megyei

10.

Oroszlán Áron

6.a

Pacsa András

Zrínyi matematika verseny

megyei

4.

Petrényi Marcell

7.c

Pacsa András

Nyelvész megyei forduló

megyei

7.

Papp Pongor

1.a

Pál Mónika

Nyelvész megyei forduló

megyei

5.

Papp Laura

2.a

Szűcs Pálma

Nyelvész megyei forduló

megyei

7.

Jakabfi Bálint

3.a

Szalay Bernadett

Nyelvész országos forduló

országos

3.

Babos Máté

4.b

Kernyáné Németh Éva

Nyelvész megyei forduló

megyei

3.

Szabó Ágoston

4.a

Harczné Batha Rozália

Nyelvész megyei forduló

megyei

7.

Tóth Edina

8.c

Drávecz Csabáné

Megyei szövegértő verseny

megyei

3.

Babos Máté

4.b

Kernyáné Németh Éva

Megyei szövegértő verseny

megyei

5.

Turi Petra

3.c

Orbán Dóra

Városi helyesíró verseny

városi

2.

Babos Máté

4.b

Kernyáné Németh Éva

Városi helyesíró verseny

városi

2.

Papp Laura

2.a

Szűcs Pálma

Városi szépolvasó verseny

városi

2.

Horváth Luca

4.b

Kernyáné Németh Éva

Városi meseíró – mondó verseny

városi

3.

Gombos Kata

3.a

Szalay Bernadett

Kis Tudorok matematikai verseny

városi

2.

Salamon Krisztián

2.b

László Mária

Megyei Tudásbajnokság

megyei

1.

Papp Péter

3.a

Németh Violetta

Megyei Tudásbajnokság

megyei

8.

Sándor Zoé

4.a

Harczné Batha Rozália

Megyei Tudásbajnokság

megyei

5.

Babos Máté

4.b

Kernyáné Németh Éva

Megyei Tudásbajnokság

megyei

1.

Kósa Tamás

4.b

Kernyáné Németh Éva

Megyei Tudásbajnokság

megyei

8.

Martinov Barnabás

3.c

Horváth Judit

Megyei Tudásbajnokság

megyei

10.

Balla Botond

3.c

Horváth Judit

Megyei Tudásbajnokság

megyei

5.

Sebestyén Ádám

1.b

Szalai Noémi

Alapműveleti verseny(Nagykanizsa)

megyei

6.

Vértes Bertalan

4.a

Péterfi-Salamon Szilvia

Alapműveleti verseny(Nagykanizsa)

országos

16.

Babos Máté

4.b

Esses Hajnalka

Öveges Komplex verseny

megyei

2.

Babos Máté

4.b

Esses Hajnalka

Ady Iskola matematika verseny

városi

2.

Salamon Krisztián

2.b

László Mária

Kalmár László matematika verseny

országos

9.

Babos Máté

4.b

Esses Hajnalka

Rímramazuri Szavalóverseny

megyei

1.

Horváth Luca

4.b

Kernyáné Németh Éva

 

„Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv.

 

megyei

 

7.

Ferenczy Marcell

Takács Levente

Tóth Barnabás

7.c

 

Császár Zsuzsanna

 

Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv

 

megyei

 

11.

Kovács Levente

Gyimes Áron

Tóth Marcell

7.c

 

Császár Zsuzsanna

 

Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv.

 

megyei

 

18.

Forintos Odett

Ritecz Panna

Bangó  Luca

7.c

 

Császár Zsuzsanna

József Attila Szavalóverseny

városi

1.

Zalavári Lola

5.a

Péterné Bán Rózsa

József Attila Szavalóverseny

városi

2.

Cziráki Boglárka

8.a

Tóthné Hantos Katalin

 

József Attila Szavalóverseny (csapat)

 

városi

 

1.

Zalavári Lola

Móricz Martin

Ferenczy Marcell

5.a

5.b

7.c

 

Tóthné Hantos Katalin

 

Zrinyi matematika verseny

megyei

4.

Petrényi Marcell

7.c

Pacsa András

Zrinyi matematika verseny

megyei

16.

Novák-Téglás Patrik

7.c

Pacsa András

Zala megyei angol verseny

megyei

5.

Somlai Luca Sára

7.c

Horváth Petra

 

„Smarter Together” angol verseny (csapat)

 

városi

 

2.

Horváth Barnabás

Lovas-Bán Barnabás

Szabó Bálint Krisztián

7.a

 

Varga Zsuzsanna

 

„Smarter Together” angol verseny (csapat

 

városi

 

1.

Bóbics Bettina

Kovács Noémi

Sulyok Dorka

7.a

 

Varga Zsuzsanna

Angol nyelvi fordító verseny

megyei

3.

Mózer Arnold

 

Varga Zsuzsanna

 

Irodalmi kalandozások (csapat)

 

megyei

 

3.

Korbán Lara

Móricz Martin

Horváth Réka

Maléth Gábor

Zuggó Boglárka

5.b

 

Igazi Zoltánné

Irodalmi kalandozások (csapat)

megyei

10.

Kovács Noémi

Selmeczi Sára

Márkus Adrienn

Zalavári Lola

Sebestyén Szonja

 

 

 

5.a

 

Péterné Bán Rózsa

Komplex tanulmányi verseny (csapat)

városi

3.

Sipos Lotti

Turi Petra

Horváth Lili Jázmin

3.c

 

Horváth Petra

„Olvasás gyönyörűsége” -

olvasóverseny

megyei

2.

Horváth Luca

4.b

Kernyáné Németh Éva

Matematika alapműveleti verseny

megyei

2.

Babos Máté

4.b

Esses Hajnalka

 

Matekguru Kárpát-medencei csapatverseny

 

országos

 

7.

Novák-Téglás Patrik

Petrényi Marcell László

Tóth Barnabás

Szalai Balázs

7.c

 

Pacsa András

 

Civilizációs tanulmányi verseny

 

országos

 

9.

Gergely Márton

Iván Borisz

Oroszlán Áron

6.a

 

Bangó Timea

Alapműveleti matematikaverseny

megyei

3.

Gombos Dávid

6.a

Csapó Zoltánné

Alapműveleti matematikaverseny

megyei

5.

Herczeg Alex

6.d

Csapó Zoltánné

Alapműveleti matematikaverseny

megyei

4.

Petrényi Marcell

7.c

Pacsa András

Regionális matematikaverseny

országos

7.

Hermán Krisztina

6.a

Csapó Zoltánné

Regionális matematikaverseny

országos

8.

Herczeg Alex

6.c

Csapó Zoltánné

 

 

„Pais anyanyelvi verseny (csapat)

 

 

városi

 

 

3.

Szi-Márton Kitti

Babos Máté

Horváth-Varga Sára

Petrov-Petkov Lara

Nagy Janka

Szűcs Panna

4.a

 

6.c

 

8.a

8.a

Harczné Batha Rozália Kernyáné Németh Éva

Pácsonyi Judit

Pácsonyi Judit

Tóthné Hantos Katalin

Tóthné Hantos Katalin

 

„Üveggolyókkal játszom” irodalmi vetélkedő

 

városi

 

3.

Hegyi Bende

Kálmán Milán

Pap Luca

Tóth Luca

 

2.c

 

Kóródi Éva

Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan v.

megyei

10.

Wrana Ákos

7.c

Gacsal Gábor

 

 

Katasztrófavédemi verseny

 

 

országos

 

 

7.

Bangó Luca

Ritecz Panna

Farkas Bálint

Farkas Péter

Szeles Barnabás

7.c

7.c

5.c

5.c

5.c

Pacsa András

 

Varga Piroska

 

 

 

 

 

Karácsonyfadíszítő verseny

 

városi

 

1.

Horváth Luca

Gaider Gergely Csanád

Kósa Tamás Zalán

Varga-Sós Benedek

4.b

 

 

 

Kernyáné Németh Éva

Tiszán Innen Dunán Túl Népdaléneklési verseny

megyei

Arany minősítés

Kaszás Beáta

Süle Vanda

8.b

8.c

Péterné Bán Rózsa

 

 

 

Kölyök atlétika

 

megyei

 

 

 

5.

Sámson Lilla

Komáromy Júlia

Nagy Roland

Nagy Dávid

Horváth Lili

Péter Levente

Papp Luca

Molnár Mór

2.a

 

 

 

Pajor László

 

 

Kosárlabda Diákolimpia

 

 

országos

 

 

4.

Lovas-Bán Barnabás

Gyimes Áron

Novák-Téglás Patrik

Tóth Barnabás

Tóth Marcell

Takács Levente

Csuti Kornél

7.a

 

 

7.c

 

 

8.c

 

 

 

Pajor László

Kosárlabda B33

országos

2.

Gyimes Áron

Csuti Kornél

7.c

8.c

Pajor László

Labdarúgás Diákolimpia III.korcsoport

megyei

1.

Papp Patrik

5.a

Farkas Ádám

 

 

 

 

 

Labdarúgás Diákolimpia IV.korcsoport

 

 

 

országos

 

 

 

12.

Csurgai Dávid

Sipos Milán

Fenyvesi Jusztin

Pántya Donát

Varga Barnabás

Vizsi Dávid

Vizsi Zoltán

8.c

8.c

8.b

8.b

8.b

8.b

8.b

 

 

 

Farkas Ádám

Atlétika Diákolimpia II.korcsoport

országos

9.

Kell Botond

8.a

Pajor László

Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport

országos

13.

Kontler Botond

8.a

Pajor László

Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport

országos

13.

Kerkai Bence

8.a

Pajor László

Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport váltó

megyei

3.

Kontler Botond

Sziva Milán

8.a

8.a

Pajor László

Úszás Diákolimpia  50m mell

városi

1.

István Nelli

2.a

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia   50m gyors

városi

1

István Nelli

2.a

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 100m gyors

városi

2.

Bősze Tibor

6.a

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 100m hát

városi

2.

Bősze Tibor

6.a

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 100m hát

megyei

6.

Somogyi Dóra

7.c

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 100m gyors

megyei

8.

Somogyi Dóra

7.c

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 50 m gyors

megyei

4

Koltai Vanda

3.c

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 50 m mell

megyei

6.

Zalavári Emília

5.c

Somogyi Zsuzsanna

Úszás Diákolimpia 50 m hát

megyei

7.

Horváth Hanna

1.a

Somogyi Zsuzsanna

Mozgásjavító kupa 50m hát

megyei

1.

Somogyi Dóra

7.c

Somogyi Zsuzsanna

Mozgásjavító kupa 50m gyors

megyei

1.

Somogyi Dóra

7.c

Somogyi Zsuzsanna

Mozgásjavító kupa 50m mell

megyei

1.

Somogyi Dóra

7.c

Somogyi Zsuzsanna

 
A 2016-2017-es tanév versenyeredményei PDF Nyomtatás E-mail
2017. május 17. szerda, 06:36

2017. május 6-án rendezték meg Szegeden a Bendegúz NyelvÉsz verseny országos döntőjét, melyen:

  • Goldfinger Blanka 4.a osztályos tanuló III. helyezést ért el,

Felkészítő: Bödörné Szalay Csilla

  • Szabó Ágoston 2.a osztályos tanuló VIII. helyezést ért el,

Felkészítő: Harczné Batha Rozália.

18360884 1528835397147172 534233832 n

„ English Language Competition ” angol országos verseny

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

III.

Goldfinger Blanka 4.a

 

Csukás – napok komplex verseny

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

II.

Turi Petra

Sipos Lotti

Borbély Dániel

 

1.c

Horváth Judit

 

Tudásbajnokság megyei verseny

Helyezés Név Osztály Felkészítő

 

Irodalom 1. hely

Anyanyelv 1. hely

Matematika 1. hely

Környezetismeret 6.

 

 

 

 

Goldfinger Blanka

 

4.a

 

Bödörné Szalay Csilla

Gáspárné Nagy Edit

Anyanyelv 1. hely

Papp Péter

1.a

Szalay Bernadett

Anyanyelv 5. hely

Szövegértés 6. hely

Szabó Ágoston

2.a

Harczné Batha Rozália

Környezetism. 3.hely

Oszlányi Dávid

4.c

Kissné Tóth Viktória

Matematika 5. hely

Véber Dominik

1.c

Horváth Judit

Matamatika 6. hely

Borbély Dániel

1.c

Horváth Judit

Matematika 7. hely

Böcskey Boglárka

1.c

Horváth Judit

Matematika 8. hely

Mihók Amira

1.c

Horváth Judit

 

„ Kenguru ” nemzetközi matematika verseny

Helyezés Név Osztály Felkészítő

 

megyei 1. hely

országos 11. hely

 

 

 

 

Goldfinger Blanka

 

4.a

 

Gáspárné Nagy Edit

 

Zrínyi Ilona matematikai verseny

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő